KOMUNITNÍ MAPY A EKOLOGIE

Celosvětová organizace Global Footprint Network (GFN) hledala mapové řešení umožňující pomocí mapy sjednocovat lidi a organizace, které se zabývají udržitelností a ekologickými projekty.

TRACKING A SLEDOVÁNÍ POHYBU

Vědecká organizace OCEARCH se specializuje na real-time sledování a vizualizaci pohybu žraloků a dalších podmořských zvířat. Před organizací vyvstala nová výzva – sjednotit systém sledování, efektivně zpřístupnit data z oceánů vědeckým týmům i široké veřejnosti.

CESTOVÁNÍ A VOLNÝ ČAS

Státní agentura CzechTourism provozuje populární cestovatelský portál KudyZnudy.cz, který nabízí tisíce bodů zájmu. Zjistěte, jak jsme převedli širokou a denně aktualizovanou databázi cestovatelských tipů do nové mobilní aplikace.

VIZUALIZACE SENSORICKÝCH DAT

Hardwario s pomocí chytrých IoT senzorických zařízení inovuje mnohá odvětví. Jedním z nich jsou smart cities, která díky inteligentním technologiím dokáží šetřit energii a zvyšovat životní úroveň lidí.

DOPRAVNÍ DYNAMICKÁ DATA

Jak efektivně zpracovávat informace v reálném čase a přibližovat je přehledně motoristům a řidičům? Přečtěte si, jak si Mapotic poradil s vizualizací aktuální dopravní situace v rámci celé ČR.

KOMUNITNÍ MAPY

V souvislosti s celosvětovým výskytem koronaviru Covid-19 a  akutním nedostatkem certifikovaných ochranných pomůcek vznikla mapa, která během několika týdnů obsloužila více než milion uživatelů.

KOMUNITNÍ MAPY

Dobročinná organizace Fandi mámám přišla s nápadem na vytvoření komunitní mapy a mobilní aplikace spojující dárce materiální pomoci s jejími příjemci

 
CESTOVATELSKÁ MAPA

V době, kdy cestovatele „uvěznila“ pandemie v jejich domovech a spousta z nich přišla o zdroj příjmů, rozjela Krista Audi cestovatelskou skupinu zaměřenou na krásy České republiky.

TRACKING A SLEDOVÁNÍ POHYBU

Tým národního parku dlouhodobě bojoval s nepřesnými daty o počtu lidí přijíždějících do Tater a jejich pohybu v konkrétních oblastech. Proto jsme využili naše mapovací technologie a chytrý hardware k vytvoření online služby, která sleduje pohyb návštěvníků v Tatrách a dává ochráncům přírody, lesníkům a strážcům přesný přehled o počtu turistů procházejících klíčovými místy Tater.

mpt-logo-white3_

Pracujte s daty nad mapou jako nikdy dřív. Zobrazujte, sledujte a využívejte dynamická data ve prospěch svého projektu.

Přidejte se k nám

eu-logo
EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy Operační program Praha – pól růstu ČR

praha-logo

V roce 2020 získala firma Mapotic, s.r.o podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes II. výzvu specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0./16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast frimy Mapotic s.r.o. na projektu Mapotic v místě realizace Praha za účelm zvýšení konkurenceschopnosti projektu. Očekávaným výstupem je inovace a uvedení na trh dalších služeb a produktů společnosti.

© Mapotic 2022 All rights reserved.