V konkurenci 197 projektů z celé ČR se umístil Mapotic na třetím místě soutěže Vodafone Nápad Roku 2017. Je to pro nás potvrzením toho, že jdeme po správné cestě i impulzem pro další práci.
Mapotic se umístil na třetím místě v prestižní soutěži Vodafone Nápad roku 2017. O pozici na stupních vítězů jsme soupeřili s téměř dvěma stovkami našlápnutých inovativních projektů. Je to pro nás potvrzením toho, že jdeme po správné cestě i impulzem pro další práci.
Čekání na výsledek soutěže bylo velmi napínavé. Nejprve jsme se probojovali mezi top ten nejlepších nápadů a s napětím jsme očekávali konečný verdikt poroty. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo v pražském Mánesu ve středu 7. června.
K naší velké radosti jsme skončili na pomyslné bedně. Bronzová medaile je pro nás v záplavě startupů s virtuální realitou, drony či ekologickou náhradou mikrotenových sáčků, skvělým oceněním a potvrzením toho, že celosvětový potenciál projektu potvrzují i zkušení porotci z řad novinářů a ostřílených podnikatelů.
Děkujeme organizátorům a všem, kteří nás podpořili!
K prezentaci Mapoticu jsme připravili malý videomedailonek:


Zde se můžete podívat na celkové výsledky soutěže a zároveň zhodnotit nápaditost a sílu konkurence:
https://napadroku.cz/soutez/r2017/vysledky/

Related Posts

mpt-logo-white3_

Pracujte s daty nad mapou jako nikdy dřív. Zobrazujte, sledujte a využívejte dynamická data ve prospěch svého projektu.

Řešení

Přidejte se k nám

eu-logo
EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy Operační program Praha – pól růstu ČR

praha-logo

V roce 2020 získala firma Mapotic, s.r.o podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes II. výzvu specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0./16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast frimy Mapotic s.r.o. na projektu Mapotic v místě realizace Praha za účelm zvýšení konkurenceschopnosti projektu. Očekávaným výstupem je inovace a uvedení na trh dalších služeb a produktů společnosti.

© Mapotic 2022 All rights reserved.