Konec června se blíží a s ním, mimo letních prázdnin a dovolených i nejslavnější český festival. Mezinárodní Filmový Festival Karlovy Vary přiláká již po 52. do Karlových Varů filmové hvězdy z celého světa a nespočet filmových nadšenců.
V Mapotic teamu je několik pravidelných účastníků a proto i Mapotic bude mít na letošním MFF zastoupení. Pokud se budete dobře dívat, možná mezi plakáty zahlédnete i naše kníraté logo, protože jsme pro české fanoušky festivalu vytvořili mapu s užitečnými body, které by se vám během festivalového týdnu mohli hodit.
Do mapy jsme se snažili vložit všechny důležité informace od restaurací a dopravy přes doprovodný program až po tipy na výlety. Podívejte se, kde zaparkovat, kam vyrazit do přírody či za minerálními prameny. Nechybí zde samozřejmě ani program jednotlivých kinosálů či místa, kde si můžete půjčit kolo.
Pokud hledáte něco konkrétního, např. restauraci pro vegetariány či vegany, nezapomeňte použít filtry, které vám pomohou s orientací v jednotlivých kategoriích. Najdete je napravo od seznamu kategorií.
Věříme, že vám mapa zpříjemní pobyt na festivalu a že si ho i díky nám pořádně užijete. A jestli na mapě něco chybí, místa můžete vkládat. Budeme samozřejmě rádi i za fotky a komentáře 🙂
Odkaz na mapu: mapotic.com/kviff

Related Posts

mpt-logo-white3_

Pracujte s daty nad mapou jako nikdy dřív. Zobrazujte, sledujte a využívejte dynamická data ve prospěch svého projektu.

Řešení

Přidejte se k nám

eu-logo
EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy Operační program Praha – pól růstu ČR

praha-logo

V roce 2020 získala firma Mapotic, s.r.o podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes II. výzvu specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0./16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast frimy Mapotic s.r.o. na projektu Mapotic v místě realizace Praha za účelm zvýšení konkurenceschopnosti projektu. Očekávaným výstupem je inovace a uvedení na trh dalších služeb a produktů společnosti.

© Mapotic 2022 All rights reserved.