Pro uživatele White Labelových map (neboli map provozovaných na vlastní doméně) jsme přichystali novinku v podobě pohodlného přístupu k místům, která na mapě sami založili. Nová funkce s názvem Moje místa nabízí pohodlné a intuitivní ovládání: stačí 2 kliknutí a uživatel získá okamžitý přístup k přehledu míst, která do dané mapy sám vložil.

Přístup k výpisu míst je jednoduchý: stačí se přihlásit k vašemu účtu, kliknout na ikonku vašeho profilu v pravém horním rohu a zvolit položku Moje místa.

Mapotic my places

Po kliknutí na Moje místa v postranním panelu v levé části obrazovky zůstanou vyfiltrované jen vaše vlastní body.

Po prokliknutí ze seznamu budete schopni s jednotlivými body dále pracovat: vkládat nové informace, editovat text vztahující se k místu, nebo naopak mazat již dříve vložené detaily.

Moje místa Mapotic

Elona Muska z vás sice tato nová funkce neudělá, ale věříme, že vám ušetří čas. Můžete si být si jisti, že už ve dne v noci makáme na dalším zlepšováku!

Related Posts

mpt-logo-white3_

Pracujte s daty nad mapou jako nikdy dřív. Zobrazujte, sledujte a využívejte dynamická data ve prospěch svého projektu.

Řešení

Přidejte se k nám

eu-logo
EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy Operační program Praha – pól růstu ČR

praha-logo

V roce 2020 získala firma Mapotic, s.r.o podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes II. výzvu specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0./16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast frimy Mapotic s.r.o. na projektu Mapotic v místě realizace Praha za účelm zvýšení konkurenceschopnosti projektu. Očekávaným výstupem je inovace a uvedení na trh dalších služeb a produktů společnosti.

© Mapotic 2022 All rights reserved.