Pokud jste dnes na mapotic.com klikli na tlačítko “Prohlížet mapy”, nejspíš jste se již seznámili s novým vzhledem tzv. “dashboardu” – tedy výpisu všech u nás založených map. Naším cílem byla především větší přehlednost a snadnější orientace v založených mapách. Tomu byl přizpůsoben vzhled i nové funkce.

Náhledy map jsou nyní menší, takže jich na obrazovce vidíte více najednou. V horním řádku “Doporučené mapy” najdete výběr těch, které nás nejvíce zaujaly. Následuje výběr všech map, které si nyní můžete filtrovat podle toho, zda chcete vidět všechny; nejnovější; jen ty, které sledujete nebo pouze vaše vlastní.

Mapy jsme také roztřídili do kategorií podle jejich obsahu. Výpis kategorií najdete v pravém sloupci. Jedním klikem si tak můžete zobrazit mapy pouze k tomu tématu, které vás zrovna zajímá (např. jídlo a pití, cestování, nakupování apod.).

Pod výpisem kategorií uvidíte “ticker”, ve kterém můžete sledovat poslední přidaná místa. Doufáme, že vám nový výpis map usnadní používání Mapoticu a budeme rádi za vaše případné podněty k dalším zlepšením.  

Related Posts

mpt-logo-white3_

Pracujte s daty nad mapou jako nikdy dřív. Zobrazujte, sledujte a využívejte dynamická data ve prospěch svého projektu.

Řešení

Přidejte se k nám

eu-logo
EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy Operační program Praha – pól růstu ČR

praha-logo

V roce 2020 získala firma Mapotic, s.r.o podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes II. výzvu specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0./16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast frimy Mapotic s.r.o. na projektu Mapotic v místě realizace Praha za účelm zvýšení konkurenceschopnosti projektu. Očekávaným výstupem je inovace a uvedení na trh dalších služeb a produktů společnosti.

© Mapotic 2022 All rights reserved.