Ohlasy Tiskové zprávy: Online mapa ukazuje, kam vyrazit do Chorvatska se psem ze dne 13.7.2017

Mapa obsahuje zatím 70 míst po celém Chorvatsku, která jsou ke psům přátelská. Lidé se mohou podívat, na kterou pláž či do kterého kempu nebo apartmánu vyrazit, aniž by je kvůli pejskovi odmítli. Kromě toho na mapě najdou veterinární ambulance pro případnou rychlou pomoc. Mapu najdete ZDE.
„Mnoho pejskařů řeší v době dovolených dilema, zda vzít pejska s sebou, nebo ho nechat doma. Delší odloučení bývá pro obě strany nepříjemné. Lidé zároveň nechtějí riskovat, že je na pláže nebo kempu se psem nepustí. Připravili jsme pro ně tedy šikovnou mapu míst, o kterých víme, že tam pejskaře neodmítnou. S touto mapou mohou vyrazit do Chorvatska s pejskem na jistotu,” vysvětluje vznik mapy zakladatel Mapoticu Ivoš Gajdorus.

Kam se psem v Chorvatsku

Na mapě najdete pláže i hotely, kam vás v Chorvatsku pustí se psem

Na webu ale najdete dalších asi 250 tematických map, které se vám mohou hodit i v Česku. Pokud jste na dovolené v cizím městě, můžete se třeba podívat, kde se levně najíst nebo kde mají dobré víno a pivo. Pokud jste milovníky trampování, najdete tady například tipy na místa, kde se dá přespat v přírodě.

Zdroj: TN.cz

Tiskovou zprávu dále otiskli:

Related Posts

mpt-logo-white3_

Pracujte s daty nad mapou jako nikdy dřív. Zobrazujte, sledujte a využívejte dynamická data ve prospěch svého projektu.

Řešení

Přidejte se k nám

eu-logo
EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy Operační program Praha – pól růstu ČR

praha-logo

V roce 2020 získala firma Mapotic, s.r.o podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes II. výzvu specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0./16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast frimy Mapotic s.r.o. na projektu Mapotic v místě realizace Praha za účelm zvýšení konkurenceschopnosti projektu. Očekávaným výstupem je inovace a uvedení na trh dalších služeb a produktů společnosti.

© Mapotic 2022 All rights reserved.