Zatímco náš úspěšný projekt Swimplaces mapuje ta nejlepší místa kde se koupat, nově vzniklý projekt mapuje nejlepší místa v Alpách, kam vyrazit v zimě. A tak si čekání na další plavkovou sezónu můžeme zpříjemnit třeba cestou mezi tyto monumentální vrcholky, které máme doslova za humny. U každého místa naleznete užitečné informace jako např. nadmořskou výšku, aktivity nebo zda je místo vhodné navštívit s dětmi. Mapa byla vytvořena se zimním mapovým podkladem, který jsme vydali nedávno a právě tato mapa je příklad využití, ve kterém vypadá opravdu skvěle!
Navštivte mapu níže a vyberte si místo, kam si zajedete letos zpříjemnit zimu. No a pokud máte nějaké místo, na které nedáte dopustit, nezapomeňte ho přidat do mapy!


Mapa nejlepších míst na lyžování v Alpách

Related Posts

mpt-logo-white3_

Pracujte s daty nad mapou jako nikdy dřív. Zobrazujte, sledujte a využívejte dynamická data ve prospěch svého projektu.

Řešení

Přidejte se k nám

eu-logo
EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy Operační program Praha – pól růstu ČR

praha-logo

V roce 2020 získala firma Mapotic, s.r.o podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes II. výzvu specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0./16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast frimy Mapotic s.r.o. na projektu Mapotic v místě realizace Praha za účelm zvýšení konkurenceschopnosti projektu. Očekávaným výstupem je inovace a uvedení na trh dalších služeb a produktů společnosti.

© Mapotic 2022 All rights reserved.