Nová funkce: Smazání mapy

Donedávna jsme dostávali spousty žádostí o smazání map, které si uživatelé založili. Proto jsme přidali uživatelům možnost smazat vlastní mapu.
Abyste mapu mohli smazat, musíte:

  1. Být majitelem mapy
  2. Pokud je v mapě jakýkoliv obsah vytvořený dalšími uživateli (přidaná místa, fotografie…), musíte nás pro smazání kontaktovat

Možnost smazat mapu naleznete v administraci mapy v záložce Nastavení > Pokročilé.Nová funkce: Skrytý atribut (Pouze s addonem AdminPRO)

Tato funkce je užitečná, pokud potřebujete uchovávat nějaká data o přidaných místech výhradně pro interní účely – např. Poznámka s údaji o místě, kterou nechcete sdílet se všemi uživateli vaší mapy. 
Další možné využití této funkce je soukromých poznámek od uživatelů k místům, která přidávají do vaší mapy. Tyto poznámky vám jakožto administrátorům mapy zůstanou přiřazené u daného místa a pro běžné uživatele mapy budou neviditelné.
*Tato funkce je dostupná pouze pro uživatele s aktivovaným addonem AdminPRO.Nová funkce: Místa přidaná uživateli (pouze s addonem AdminPRO)


Získejte představu, kolik míst přidávají uživatelé vaší mapy a jak často. Stáhněte si seznam míst přidaných jednotlivými uživateli ve formátu CSV a vytvořte si potřebné statistiky. Motivujte uživatele k přidávání více míst. Sloupce “Přidaná místa celkem” a “Místa přidaná za posledních 30 dnů” vám poslouží jako nástroj k vyhodnocování podobných akcí.
*Tato funkce je dostupná pouze pro uživatele s aktivovaným addonem AdminPRO.Vizualizace senzorických dat s historií hodnot 

Pro projekty na míru Mapotic nyní umí zobrazit vizualizaci senzorických data s historií hodnot zobrazenou v grafech – ať už chcete zobrazovat teplotu, vlhkost nebo jakoukoliv jinou hodnotu, která je průběžně sbírána senzorem. Tuto funkci Mapoticu budeme v blízké budoucnosti dále vylepšovat.Opravili jsme pár chyb:

Vylepšené mazání komentářů
Administrátoři map nyní mohou mazat nevhodné komentáře přímo ze zdi své mapy i ze stránky detailu místa. Uživatelé tak nyní mohou smazat příspěvky, které přidali do map ostatních uživatelů.Opravy drobných chyb


 

Mobilní aplikace: Nový náhled

V prosinci 2019 jsme spustili novou aplikaci pro portál kudyznudy.cz – Tipy na víkend (ke stažení v App store a Google Play). Klient požadoval možnost prohlížení založených akcí a aktivit ve formě listu s velkými náhledovými obrázky. Tuto možnost jsme tedy do aplikace přidali a uživatelé mohou místa prohlížet jak v náhledu v podobě “listu”, tak v klasickém mapovém náhledu.Mobilní aplikace: Nahlášení nevhodného obsahu

Uživatelé mobilních aplikací z dílny Mapotic mohou nyní snadno nahlásit nevhodný obsah (komentáře, fotografie) správcům mapy. A to klepnutím na tři šedé tečky vedle příspěvku nebo klepnutím a podržením prstu na komentáři, který chceme nahlásit.


Mobilní aplikace: Nová úvodní obrazovka s výzvou k registraci

Další aplikace, kterou jsme nedávno vydali a nadále ji vylepšujeme, je OCEARCH Shark Tracker (ke stažení v App store a Google Play). Klient hledal způsob, jak přimět více uživatelů k registraci. Proto jsme přidali novou registrační obrazovku, která se zobrazí novým uživatelům a umožňuje snadnou registraci pomocí emailu nebo Facebooku.
Aplikace se těší velké popularitě a od jejího spuštění v prosinci se přes ni registrovali již přes 35 000 uživatelů.
https://www.forbes.cz/cesi-vymysleli-aplikaci-pomahajici-sledovat-pohyb-zraloku-v-oceanech/


Related Posts

mpt-logo-white3_

Pracujte s daty nad mapou jako nikdy dřív. Zobrazujte, sledujte a využívejte dynamická data ve prospěch svého projektu.

Řešení

Přidejte se k nám

eu-logo
EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy Operační program Praha – pól růstu ČR

praha-logo

V roce 2020 získala firma Mapotic, s.r.o podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes II. výzvu specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0./16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast frimy Mapotic s.r.o. na projektu Mapotic v místě realizace Praha za účelm zvýšení konkurenceschopnosti projektu. Očekávaným výstupem je inovace a uvedení na trh dalších služeb a produktů společnosti.

© Mapotic 2022 All rights reserved.